Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Kancelárske stoličky

Kancelárske stoličky

Ergonomická a pohodlná kancelárska stolička

Dobrá organizácia práce v kancelárii si vyžaduje predovšetkým pohodlný a funkčný interiér. Najdôležitejším nábytkom je stôl a stolička. Tieto dva prvky musia ladiť s dizajnom interiéru, predovšetkým by však mali zabezpečiť pohodlie pri práci.

Kancelárske kreslo je najčastejšie vyrobené z prírodnej kože alebo ekokože. Obchod ponúka rôzne modely kožených stoličiek. Okrem toho, že vyzerajú elegantne a mimoriadne módne, zaisťujú výnimočné pohodlie aj počas mnohých hodín práce.

Pohodlné sedadlo je nevyhnutné. Nemôže byť príliš mäkký ani príliš tvrdý a mal by byť dokonale profilovaný. Rovnako aj operadlo stoličky. Musí sledovať prirodzené krivky chrbtice. Nemali by chýbať ani podrúčky, ktoré vám uľavia rukám a uľahčia písanie.

Kancelárska stolička - mobilná a nastaviteľná

V ponuke obchodu nájdete veľa modelov kancelárskych stoličiek, ktoré sa dajú prispôsobiť vašim potrebám. Najčastejšie sa kupujú kreslá na kolieskach, pretože uľahčujú pohyb bez vstávania od stola. Kolesá by mali byť vyrobené z kvalitného materiálu, aby sa nehlučne pohybovali a nepoškriabali podlahu. Odporúčame tiež kancelárske stoličky otočné, ktoré tiež uľahčujú prácu.

Nastaviteľné stolné stoličky zaručujú pohodlie a bezpečnosť

Kvalitná stolná stolička by mala byť tiež primerane upravená. Sklopenie a zdvihnutie sedadla je nevyhnutné. Niektoré modely sú vybavené nastavením operadla, ktoré nie je pre veľa ľudí také dôležité, pre ostatných nevyhnutné. Dobrá poloha vašich rúk na opierkach rúk a pevná noha na podlahe sú tiež dôležitými faktormi, na ktoré treba pamätať.

Stolová stolička - vyberte si štýl, ktorý vám vyhovuje

Naša ponuka obsahuje rôzne modely stoličiek, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť každému interiéru. Elegantné kožené stoličky na pracovný stôl sa určite usadia v klasických a elegantných kanceláriách. Máme tiež stoličky štýlovo zladené s modernými a minimalistickými kanceláriami.

Vyrobené z plastu alebo kovu v asketickej alebo originálnej podobe - vždy vyzerajú fenomenálne. Určite si nie každý vyberie stolnú stoličku s pevnejším sedadlom, najmä na dlhú pracovnú dobu. Nájdu sa však aj takí, ktorí si nevedia predstaviť kanceláriu bez originálnej a dizajnovej stoličky.

Stolové kreslo môže zaujímavo vymedziť interiér. Ak ho dokonale zladíte do svojej kancelárie alebo domáceho štúdia, získate nielen pohodlný kus nábytku, ale aj aranžérsky doplnok.

Kancelárske stoličky