Doprava zdarma od €100
Viac ako 42 000 produktov
{{ aa_name() }}

Radiátor

Radiátor

Vzhľadom na klimatické pásmo, v ktorom sa Poľsko nachádza, je záhradné kúrenie čoraz populárnejšie. Už sa nemusíme vzdávať grilovania s priateľmi počas chladnejších večerov alebo čítať knihy na terase v jesenných alebo dokonca zimných dňoch. Na zabezpečenie správnej teploty na záhrade môžeme použiť plynové alebo elektrické tepelné radiátory. Môžete použiť mobilné aj stacionárne ohrievače. Ďalším riešením sú vyhrievané slnečníky a vonkajšie krby.

Kúrenie sálavými ohrievačmi.

Elektrické ohrievače sú vynikajúce pre terasu a balkón. Jedná sa o malé zariadenia, ktoré sa dajú ľahko namontovať na špeciálne konzoly na stenu alebo strop. Vydávajú mierne a príjemné teplo, jeden ohrievač ohrieva asi od 2 do 5 m2. Môžu byť tiež vybavené viac alebo menej intenzívnymi vykurovacími funkciami.

Vykurovacie žiarovky do záhrad.

Dobrým riešením pre záhrady alebo veľké terasy budú radiátory a plynové ohrievače, ktoré je možné umiestniť kdekoľvek na záhrade. Často sa používajú v záhradách okolo reštaurácií, ale čoraz obľúbenejšie sú aj na súkromných nehnuteľnostiach. Napájanie sa uskutočňuje z plynu z fľaše ukrytej v kryte zariadenia. U tohto typu ohrievačov môžeme regulovať teplotu. Obchody navyše ponúkajú veľmi široký výber z hľadiska výkonu zariadenia, a preto môžete vykurovať priestory rôznych veľkostí.

Záhradné kúrenie - slnečníky a záhradné krby.

Ak terasa nemá strešnú krytinu, mali by ste myslieť na vykurovací dáždnik, sú vybavené elektrickými ohrievačmi alebo infračervenými žiaričmi. Dáždniky okrem vykurovania poskytujú aj osvetlenie a ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ako je vietor a dážď. Výrobcovia ponúkajú dáždniky rôznych veľkostí, do ktorých sa zmestí stôl pre 8 alebo dokonca 20 osôb. Záhradné krby vytvoria jedinečné podnebie, väčšinou v nich môžeme regulovať veľkosť plameňa. Môžete si zvoliť najklasickejšie kúrenie na drevo, plyn alebo biopalivo. Výhodou krbov je, že sú zvyčajne malé a ľahko ich môžeme premiestniť, sú tiež skvelou dekoratívnou funkciou v reštaurácii alebo na súkromnej záhrade.

Bez ohľadu na to, aké vykurovanie pre svoje záhrady a terasy zvolíme, určite bude plniť svoju funkciu. Okrem toho vám umožní stráviť chladné letné večery alebo jesenné a zimné dni so svojimi blízkymi alebo s knihou a šálkou čaju.