Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Drevené stoličky

Drevené stoličky

Pohodlné stoličky

Prečo toľko ľudí venuje toľko pozornosti výberu konkrétnych stoličiek? Určite preto, že je to jeden z najdôležitejších prvkov vybavenia, či už je to obývacia izba alebo jedáleň. Bez pohodlných drevených stoličiek prispôsobených našim požiadavkám je ťažké tráviť čas spoločne pri rodinnom stole. A práve tentokrát si toľko chválime.

Drevené stoličky - pevná podpora pre vašu chrbticu

V ponuke moderných výrobcov domácich stoličiek nájdeme veľa modelov. Pamätajte, že nie vždy budú vyrobené zo zrejmých materiálov, ako je drevo. Plastové stoličky nie sú podľa nášho názoru také odolné a pohodlné ako spomínaná klasika. Drevené operadlo a čalúnené sedadlo alebo drevené poslané s vankúšom zaisťujú pevnú oporu a využitie nábytku po mnoho rokov.

Drevené stoličky majú aj ďalšiu veľmi dôležitú vlastnosť. Ich jedinečný a klasický štýl sa hodí do mnohých aranžmánov.

Škandinávske stoličky - pozri tieto návrhy

V posledných rokoch si škandinávsky štýl takmer získal srdcia mnohých ľudí. Nie je teda nič zvláštne na tom, že aj stoličky sú vytvorené v tomto štýle. Škandinávske stoličky majú minimalistický dizajn a obzvlášť pozoruhodný je tu drevený, luxusne prezentovaný rám. Drevo je kombinované s prírodnou kožou alebo čalúneným sedadlom.

Jedálenské stoličky - čo funguje najlepšie?

Ak hľadáte jedálenské stoličky a ste na pochybách, ktorý model bude vo vašej domácnosti fungovať, začnite s vytvorením dokonalého dizajnu. Zvážte, koľko času alebo menej strávite so svojou rodinou pri stole a koľko ľudí obvykle kryjete. Štandardný počet zakúpených stoličiek je 6-8 alebo 12. Nezabudnite si vybrať stoličky, ktoré sa zmestia na dosku stola. Príliš veľké, nemusia sa zmestiť na jednu stranu.

Jedálenské stoličky by však mali vytvárať spoločné zloženie v zariaďovaní obývacej izby. Pamätajte, že táto miestnosť je zvyčajne otvorená pre kuchyňu a odpočívadlo. Bežné farby a podobnosť použitých materiálov určite umožnia vytvorenie úspešného aranžmánu.