Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Drevené kreslá

Drevené kreslá

Drevené kreslá - najlepšia klasika

Drevené kreslá sú najlepším príkladom toho, že klasika v nábytkárskom priemysle nikdy nezostarne. Populárne pred rokmi, v deväťdesiatych rokoch dvadsiateho storočia, čiastočne potlačené prílevom celočalúneného nábytku, sa teraz opäť dostávajú do popredia. Aké modely sú momentálne dostupné na trhu a s akými interiérmi budú ladiť?

Kreslá v interiéri

Kreslá, rovnako ako ďalší nábytok a úžitkové predmety, sú už stovky rokov nielen čisto praktické, ale aj dekoratívne. Dnes si plne uvedomujeme, aké dôležité je prostredie, v ktorom žijeme a pracujeme, pre náš blahobyt. Keď sa zameriavame na kreslá ako prvok interiérového dizajnu, stojí za zváženie, aké požiadavky by mali spĺňať?

Drevené kreslá v interiéri

Kreslá nabádajú k relaxácii, ich základom je pohodlie sedenia - v tomto smere je dôležitá kvalitná výplň, hustota a kvalita špongií, pružín, pások a ďalších prvkov určujúcich funkčnosť sedadla. Nemenej dôležitý je vzhľad nábytku. Hodia sa k charakteru interiéru, zdôrazňujú jeho charakter, jemne s ním ladia alebo tvoria ústredný bod miestnosti, pričom na seba upozorňujú originálnym vzhľadom. Drevené kreslá sú dokonalým riešením pre rôzne potreby. Drevený rám je univerzálny a dobre sa hodí do každého interiéru. V tomto prípade je drevo ako rám obrazu, ktorý zdôrazňuje jeho charakter. Rovnako ako v prípade umeleckého diela, aj drevené prvky kresla harmonizujú so všetkým.

Obývacie kreslá

Kreslá do obývacej izby sú nábytok, ktorý poskytuje pohodlie obyvateľom domu aj jeho hosťom. Vďaka ich pohodliu sa ľudia, ktorí na nich sedia, zdráhajú opustiť. Sú pohodlné a podporujú dlhší odpočinok. Kreslá pre obývaciu izbu sú k dispozícii v širokej škále štýlov a farieb. Veľké množstvo vzorov, tvarov a farieb umožňuje každému ľahko si zariadiť nábytok, ktorý vyhovuje jeho vkusu a potrebám

Kreslo v štýle Boho

Jedným z návrhov usporiadania kresiel je štýl boho, ktorého hlavným predpokladom je sloboda, sloboda a tvorivosť. Bohatosť a rozmanitosť vzorov sa tu spája s často odvážnymi farebnými konceptmi. Kreslo v štýle Boho je dekorácia interiéru, ktorá upúta pozornosť ako magnet. Môže byť kombinovaný so štýlovo podobným nábytkom alebo naopak považovaný za protiváhu minimalistického dekoru.