Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Čalúnené stupačky

Čalúnené stupačky

Stupačky sú zárukou kvalitného odpočinku po dlhom a vyčerpávajúcom dni!

Pohodlie a krása idú ruka v ruke! Pamätajte, že odpočinok a relaxácia sa nemusia spájať s veľkým neforemným nábytkom, ktorý zaberá polovicu miestnosti, a ich čalúnenie, ktoré nezodpovedá dekoru, vás vydesilo už od samotného vstupu. Už nemusíte hádzať deky, prehozy na posteľ a tisíc nepotrebných vankúšov na nepríjemné pufy vytrhnuté z detskej izby plné hračiek a obalov od cukríkov. V našom obchode sú k dispozícii vysoko kvalitné stupačky! Sú ideálne na vytiahnutie boľavých nôh po dni a ako ďalšie miesto na sedenie, keď ešte pár ľudí príde na kávu a sušienky. Schopnosť slobodne zvoliť tvar, čalúnenie, povrchovú úpravu a farbu vám umožní vytvoriť interiér, ktorý je príjemný pre oči a priťahuje pozornosť! Dobre zvolená opierka nôh je ako oblek na mieru. Pohodlné, štýlové a nenahraditeľné.

Podnožka iba do obývačky? Čo tak podnožka do spálne?

Samozrejme, že nie! Všetko záleží len na našej kreativite. Ak potrebujete estetickú formu skrytých vankúšov a prikrývky, ktoré v spálni vytvárajú kompozíciu, aby ste ich nehádzali o zem, alebo aby ste v noci nevyvíjali tlak na police, máme v našom sortimente špeciálne určené pre také situácie spálňa podnožka. Ľahký, s príjemnou textúrou, bude nielen udržiavať poriadok v oáze spánku, ale vytvorí aj bezpečný úložný priestor mimo prachu, nečistôt a vlasov. Ponúkame veľa variantov a dokážeme vyhovieť všetkým požiadavkám. Užitočné a bezpečné funkcie sú pokryté kvalitným čalúnením a povrchovými úpravami, ktoré spálňu neprekonajú, ale dodajú jej ľahkosť a pôvab a vytvoria ďalšie miesto na sedenie.

Na pufy sa neoplatí zabúdať

V našom obchode nájdete aj modernú interpretáciu známeho funkčného nábytku. Puf, podnožka nenahraditeľný priateľ každého dieťaťa a pohodlná alternatíva k malým miestnostiam. Zaberá malý priestor a vždy sa dá použiť ako miesto na sedenie, nie na tvrdej ležadlovej stoličke, ale na pohodlnom, teplom čalúnení.

Čalúnené stupačky sú jednoduchým spôsobom, ako spojiť krásu s pohodlím

Stačí zvoliť farbu a tvar a váš dom získa triedu a štýl. Módne a pohodlné riešenie, vďaka ktorému sa zbavíte nadhodov, poťahov a poťahov navyše. Nie je potrebné prať alebo žehliť. Stojí za to stráviť čas navyše natiahnutím nôh a čítaním obľúbenej knihy.