Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Čalúnené stoličky

Čalúnené stoličky

Čalúnené stoličky - zaujímavý prvok elegantného interiéru

Látka je nepochybne cenným prvkom elegantného vnútorného vybavenia. Klasická, jemná krása sa odráža nielen v materiáli, ale aj v podobe konkrétneho kusu nábytku alebo predmetu. Čalúnené stoličky sú dokonalým príkladom štýlového nábytku, ktorý často spája tieto dva faktory do jedného súvislého celku.

Kožené stoličky s operadlom alebo bez neho?

Barové stoličky bez operadla môžu byť rovnako pohodlné ako tie s operadlom. Veľa závisí od tvaru sedadla a materiálu. Ak je to kvalitná látka s mäkkou penou pod ňou, je komfort sedenia veľmi dobrý. Stoličky bez operadla vidno oveľa častejšie v rôznych kaviarňach alebo krčmách. Sú elegantné, módne a ochotne ich obsadzujú prichádzajúci hostia. Rovnako je to aj doma. Takéto kožené barové stoličky umiestnené vedľa kuchynského ostrovčeka alebo v jedálni pôsobia fenomenálne.

Taburetky s operadlom sú voliteľným riešením. Ľudia s problémami s chrbticou a tí, pre ktorých je pohodlný nábytok prioritou, si ich určite vyberú. Čalúnené operadlo, ak je navyše dokonale tvarované, zabezpečí ešte väčšie pohodlie pri sedení.

Moderné barové stoličky - pre minimalistické a avantgardné interiéry

Moderné barové stoličky potiahnuté elegantnými módnymi látkami vyfarbia každý interiér a vytvoria príjemnú atmosféru. Ak si ceníte živé, výrazné farby, zvoľte napríklad pastelové farby. Pre minimalistický dizajn je lepšie zvoliť tlmené farby, napr. Bielu, béžovú alebo hnedú. Kvalitná tkanina vyzerá rovnako elegantne ako koža, ale interiér definuje inak. Stoličky čalúnené látkou vyzerajú pekne v klasickej aj vedierkovej verzii. Stabilné operadlo zaisťuje bezpečnosť mladších členov domácnosti, zatiaľ čo otočná verzia urobí deťom radosť.

Čalúnené barové stoličky v rôznych štýloch

Tvar stoličky je zaujímavo zdôraznený prešívaním na látke alebo prešívaním na koži. Dodávajú stolici útulnosť a výraznosť. Fenomenálny vzhľad takéhoto nábytku ovplyvňuje aj opierka nôh, ktorá môže mať jeden podstavec alebo tri alebo dokonca štyri nohy. Ak hľadáte avantgardnejší nábytok, vyberte si stoličky s nohami s fantazijným tvarom. Ak však zariadite minimalistický interiér, barové stoličky s jemnou jednoduchou formou budú vyzerať lepšie.

Pri kúpe barových stoličiek vždy dbajte na farbu, štýl a celkový dizajn. Zle zladené s interiérom, kazia jeho estetiku a vytvárajú zbytočnú disonanciu usporiadania.