Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Čalúnené kreslá

Čalúnené kreslá

Masívne kreslá do obývacej izby a kancelárie

Čalúnené kreslá sú nábytok určený do domácností a kancelárií. Namiesto stoličiek sa používajú veľmi často. Kreslá sú dobrej kvality, spoľahlivosti a sú zárukou dlhodobého používania. V sortimente sú kreslá v rôznych farbách a s rôznymi textúrami čalúnenia.

Čalúnené kreslá - elegantné a jedinečné

Kreslá pre voľný čas sú veľký, pohodlný nábytok, s nastaviteľnými operadlami, s podrúčkami, ktoré umožňujú pohodlné a veľmi pohodlné sedenie. Množstvo tvarov čalúnených kresiel je úžasné. Môžete si vybrať z klasických, hranatých, oválnych, vajcových alebo dokonca ... kresiel ženskej postavy.

Čalúnené ležadlá

Oplatí sa mať doma čalúnené kreslo? Určite áno - kreslo v obývacej izbe vyzerá elegantne a má vysokú kvalitu, je to kus nábytku pre členov domácnosti a hostí. V malých obývacích izbách je možné umiestniť jedno alebo dve kreslá, vo väčších obývacích izbách môže byť viac takýchto kusov nábytku. V kancelárii bude kreslo plniť aj svoju funkciu - kto z nás by si nechcel občas urobiť prestávku na kávu v kresle potiahnutom mäkkou látkou a na chvíľu zabudnúť na povinnosti?

Kreslá do obývacej izby - pohodlné čalúnené kreslá

V poslednej dobe sú čalúnené kreslá späť. Je ich dosť v katalógoch interiérových návrhov, kde zdobia menšie salóniky, iskria farbami v domácich obývačkách alebo zohrievajú atmosféru kancelárií. Kreslá pre obývaciu izbu sa používajú predovšetkým na relaxáciu a kreslá čalúnené látkou sú obzvlášť mäkké, a preto vedú k odpočinku. Ich výhodou je tiež množstvo farieb a materiálov, z ktorých sú vyrobené. Preto pre milovníkov minimalizmu bude dobrou voľbou kreslo jednoduchého tvaru a tlmenej farby. Fanúšikov eklekticizmu naopak môže lákať veľké kreslo v žiarivej farbe.

Čalúnené kreslá