Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Škandinávske osvetlenie

Aby sme získali úplne iný vzhľad, použijeme škandinávsky trend v interiéri. Z hľadiska osvetlenia to znamená svietidlá s minimalistickým dizajnom, jemnými farbami a vyrobené z dreva a kovu. Ak zvolíte tento štýl osvetlenia a použijete ho v našom ružovom prostredí so svetlošedou pohovkou, okamžite uvidíte odlišnú atmosféru, ktorú vytvára.

Nižšie vidíte našu podlahovú lampu.

Nastaviteľné svetlomety sú ideálne na večerné čítanie časopisu alebo novín na vašom obľúbenom kresle. Dali sme to na príborník Biely Stolové Lampy

CIRO. Nástenné svietidlo 1L biele / zlaté brúsené

CIRO. Nástenné svietidlo 1L biele / zlaté brúsené

je očarujúca lampa so štýlovým a osobitým dizajnom. Zlatý prízvuk dodáva celku nádych triedy. Na zabezpečenie svetla na čítanie na pohovke bude dobrou voľbou nástenné svietidlo.

Jasné základné prvky poskytnú koberec a príručné stolíky (v dvoch veľkostiach) aTmavosivé kreslo SCANDIC

bude dokonalým doplnkom. Nad drevenú komodu sme zavesili naše štýlové zlaté zrkadlo. Inštalácia nástenných políc Fad nad pohovku vytvorila praktický osobný stylingový priestor na vystavenie vašich obľúbených predmetov, napríklad cenných fotografií.

Menia sa normy v oblasti osvetlenia a interiérového dizajnu, ako aj normy vo svete módy. Nemusíte však slepo sledovať sezónne sa meniace trendy, avšak za predpokladu, že vo svojich interiéroch šikovne zvolíte typ a spôsob osvetlenia.

Možno by vás zaujímali výrobky z týchto kategórií?

Škandinávske svetlá

Zdieľaj túto stránku