Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
{{ aa_name() }}

Magnetická dráha 18 W 4000 K
Milagro Sale do konca 31 Mar


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Produkt je k dispozícii
Odoslané v rámci {{ productDispatchText() }}
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}
Najnižšia cena od 30 dní pred znížením: {{ product.price_before_promo | currency }}

Hodnotenie:
Výrobca:
Kód produktu:
188204
Opýtajte sa na produkt

payu, splátky payu, víza, mastercard, tradičný prevod, platba na dobierku

Popis produktu Magnetická dráha 18 W 4000 K

Svietidlá MAGNETIC TRACK - systém osvetlenia pre náročných

Kolekcia MAGNETIC TRACK poľskej značky MiLAGRO je originálne a vysoko funkčné koľajnicové osvetlenie určené pre moderné interiéry.. Jeho najväčšou výhodou je jeho rozmanitosť a komplementárnosť, ktorá vám umožní vytvoriť úplne individuálny systém osvetlenia v miestnosti.. Kolekcia MAGNETIC TRACK obsahuje LED lúče a LED svietidlo v podobe previsu s nastaviteľnou dĺžkou a praktické reflektory. Jednotlivé komponenty sa montujú na steny a stropy pomocou čiernych povrchových alebo zapustených líšt a spínačov a súprava je doplnená o vyhradené napájacie zdroje.. Celá séria výrobkov sa dodáva v čiernej farbe.

MAGNETIC TRACK je futuristické riešenie pre moderné byty. Originálne svetelné línie v kombinácii s bielymi stenami a stropom vytvoria mimoriadne zaujímavý efekt. Ak hľadáte moderné riešenie, ktoré upúta pozornosť a prekvapí svojou originalitou, potom MAGNETIC TRACK bude fungovať perfektne.. Množstvo montážnych prvkov umožňuje ich voľnú kombináciu, a teda vám dáva možnosť vytvoriť zaujímavé riešenia prispôsobené špecifikám interiéru a jeho objemu.. Svietidlá nezaberajú veľa miesta, ale poskytujú toľko osvetlenia, koľko je potrebné pre pohodlie ľudí v miestnosti.. Je to ideálne riešenie pre chodby, obývacie izby a spálne alebo kúpeľne v modernom prevedení.

Svietidlá MAGNETIC TRACK - funkčnosť v spojení s odolnosťou

Systém MAGNETIC TRACK je návrh, ktorý poteší všestrannosťou použitia a ideálnym prispôsobením osvetlenia konkrétnemu interiéru.. Jeho veľkou výhodou je aj mimoriadna odolnosť a pevnosť, ktorú výrobca dosiahol použitím hliníka najvyššej kvality.. Pokiaľ ide o poskytovanie svetelného komfortu, v prípade svietidiel z tohto radu sú zaň zodpovedné praktické žiarovky LED.. Svetelné zdroje však nie sú zahrnuté.

Technické detaily

Moc
18 W
Ochranné značenie
IP20
stmievateľné
Nie
závažia
0,21 kg
{{ response.message }}

Pridajte svoj komentár o Magnetická dráha 18 W 4000 K

Kategórie produktu Magnetická dráha 18 W 4000 K