Doprava zdarma od €100
Viac ako 58 000 produktov
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
{{ aa_name() }}

Dekoratívny osviežovač vzduchu do auta, difuzér éterických olejov - Cat, nerez


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Produkt nie je k dispozícii
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}
Najnižšia cena od 30 dní pred znížením: {{ product.price_before_promo | currency }}

Hodnotenie:
Výrobca:
Kód produktu:
69891
Opýtajte sa na produkt

payu, splátky payu, víza, mastercard, tradičný prevod, platba na dobierku

Popis produktu Dekoratívny osviežovač vzduchu do auta, difuzér éterických olejov - Cat, nerez

Dekoratívny osviežovač vzduchu, ktorý vám spríjemní cestu "z bodu A do bodu B" v aute. Má farebné vymeniteľné náplne na nasiaknutie zdravými esenciálnymi olejmi vo viacerých farbách, ktoré úspešne zladíte s poťahom alebo karosériou auta. Táto vôňa do auta je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, ktorá zostane v skvelom stave pri mnohých použitiach. Používanie prírodného osviežovača vzduchu navyše priaznivo ovplyvní vaše zdravie aj zdravie cestujúcich. Stačí pár kvapiek vybraného esenciálneho oleja a užite si krásnu vôňu až dva týždne! V aromaterapii sa používajú esenciálne oleje známe pre svoje zdravotné benefity. Jazda autom do práce sa oddnes môže stať chvíľou relaxu či injekciou pozitívnej energie.

Príklady použitia zdravých esenciálnych olejov:

  • Levanduľový olej – uvoľňuje telo aj myseľ, má antibakteriálne a antivírusové účinky, pôsobí aj analgeticky a antidepresívne. Ideálne na stresujúce stretnutie alebo uviaznutie v dopravnej zápche.
  • Čajovníkový olej – pomáha v boji proti prechladnutiu, nádche, kašľu a dokonca aj pri liečbe chrípky. Zmierňuje následky uhryznutia. Urýchľuje regeneráciu organizmu a predchádza infekciám. Ideálna alternatíva starostlivosti o naše zdravie a cestujúcich v jesennom a zimnom období.
  • Pomarančový olej – má antiseptické, tonizujúce a relaxačné vlastnosti. Zlepšuje náladu a znižuje nervové napätie. Odstraňuje svalové kŕče. Tento olej bude fungovať v stresových situáciách a na dlhé vzdialenosti prekonané autom.
  • Rozmarínový olej – uľahčuje procesy myslenia a zlepšuje koncentráciu. Stimuluje krvný obeh, stimuluje činnosť srdca a dokonca upravuje krvný tlak. Odporúča sa na inhaláciu pri infekciách dýchacích ciest. Je považovaný za afrodiziakum :) Jeho vôňa zlepší koncentráciu nielen za povestným "kruháčom", ale aj pred skúškou či dôležitou prezentáciou.
  • Cédrový olej – odporúča sa pri infekciách, urýchľuje metabolizmus tukov.
  • Borovicový olej – odporúča sa pri infekciách horných dýchacích ciest a dutín. Stimuluje a osviežuje unavenú myseľ. Odporúčame najmä dlhú jazdu autom. Okrem toho zlepšuje imunitu.

Tento prírodný osviežovač vzduchu sa stane skvelým darčekom pre ďalšieho vodiča. Osviežovač vzduchu z esenciálneho oleja je balený v ozdobnej krabičke. Esenciálny olej nie je súčasťou sady. Odporúčame vám sledovať náš obchod, sady s certifikovanými esenciálnymi olejmi a olejmi predávanými samostatne budú čoskoro dostupné.

Technické detaily

Hlavná farba
chróm
Záručná doba
2 roky
materiál
nehrdzavejúca oceľ
výška
3 cm
Ďalšie informácie
Vymeniteľné farebné kazety, magneticky uzamykateľné.
{{ response.message }}

Pridajte svoj komentár o Dekoratívny osviežovač vzduchu do auta, difuzér éterických olejov - Cat, nerez

Kategórie produktu Dekoratívny osviežovač vzduchu do auta, difuzér éterických olejov - Cat, nerez