Doprava zdarma od €100
Viac ako 55 000 produktov
{{ aa_name() }}

40 W LED strop Lulu ø490 mm


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Produkt je k dispozícii
Odoslané v rámci {{ productDispatchText() }}
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}

Hodnotenie:
Výrobca:
Kód produktu:
119990
Opýtajte sa na produkt

payu, splátky payu, víza, mastercard, tradičný prevod, platba na dobierku

Popis produktu 40 W LED strop Lulu ø490 mm

Svietidlo LULU - v geometrickom štýle

Lampa LULU je jedným z produktov MiLAGRO, ktoré predstavujú moderný prístup k osvetleniu. Aj keď je strop zvyčajne spájaný s klasickými vzormi, v prípade tohto modelu z neho robí geometrický tvar a šikovná kombinácia umelých prvkov s kovom dôkladne moderný dizajn.

Stropné svietidlo LULU je poctou milovníkom poriadku a pravidelných foriem. Má tvar bieleho mnohouholníka s dokonale rovnomernými stranami a štruktúru, ktorá je úžasne symetrická. Jednoduchá forma a jednotné farby svietidla boli prelomené chrómovými detailmi, vďaka čomu celok získal výraz a prehĺbil sa trojrozmerný efekt. Svietidlo tak vyzerá omnoho zaujímavejšie oproti stropu a stáva sa nielen zdrojom svetla, ale aj skutočnou výzdobou interiéru. Najmä keď je zdobená v kontrastných, monochromatických farbách a geometrické vzory v nej tvoria dôležitý dekoratívny prízvuk. Môže to byť teda minimalisticky zariadená spálňa, modernistická obývacia izba alebo moderná kúpeľňa.

Stropné svietidlo LULU - vynikajúci dizajn, najvyššia funkčnosť

Stropné svietidlo LULU je vyrobené z vysoko kvalitného plastu a kovu a výrobca sa postaral o to, aby všetky detaily boli zušľachťované s maximálnou starostlivosťou. Ďalším kývnutím smerom k používateľovi je pohodlné diaľkové ovládanie, ktoré vám umožňuje ovládať intenzitu svetla a umožňuje vám slobodne zvoliť jeho farbu. Podľa aktuálnej potreby môže byť teplá, studená alebo neutrálna. Neuveriteľne zaujímavou a pozoruhodnou funkciou žiarovky je takzvaný efekt hviezdnej oblohy. Vďaka tejto funkcii, ktorá sa tiež aktivuje na diaľku pomocou diaľkového ovládača, sa môžete cítiť ako doma v astronomickom observatóriu a kochať sa úžasným výhľadom na hviezdy nad hlavou.

Technické detaily

Hlavná farba
biely
Moc
40 W.
Napätie
230 V
Obsahuje svetelný zdroj
Áno
Ochranné značenie
IP20
Svetlá farba
Variabilné
stmievateľné
Áno
výška
7 cm
závažia
1,20 kg
šírka
49 cm
{{ response.message }}

Pridajte svoj komentár o 40 W LED strop Lulu ø490 mm

Kategórie produktu 40 W LED strop Lulu ø490 mm